OBRÁBĚNÍ

Na základě požadavků našich zákazníků zajišťujeme i obrábění vyrobených výkovků jako poslední fázi zpracování oceli v naší výrobě.

Na základě požadavků našich zákazníků zajišťujeme i obrábění vyrobených výkovků jako poslední fázi zpracování oceli v naší výrobě. V roce 2008 jsme uvedli do provozu novou obrobnu, v níž jsou instalovány jak klasické soustruhy a frézky, tak i moderní obráběcí stroje, jako je například moderní CNC obráběcí stroj Experturn 2000, který byl nasazen do provozu na začátku roku 2016.

U menších výkovků zajišťujeme jejich tryskání pomocí vlastních výrobních zařízení.

V současné době můžeme našim zákazníkům nabídnout hrubování, případně obrábění výkovků a ocelových polotovarů na finální rozměry. Tyto dokončovací operace provádíme jak u kroužků a disků, tak i u podélných výkovků – hřídelí, náprav, atd. Kvalita obrábění zpracovávaných dílů je zajištěna důslednou kontrolou pracovníky výstupní kontroly naší společnosti. Na požádání jsme schopni zajistit i měření pomocí 3D přístrojů.

Vlastními silami zajišťujeme také dělení kruhů rozřezáváním – produktivnější náhradou rozpichování.

Max. vnější průměr kruhu 2500 mm
Min. vnitřní průměr kruhu 300 mm
Max. síla stěny kruhu 150 mm
Min. výška rozděleného kruhu 30 mm
Max. hmotnost děleného kusu 1300 kg

GALERIE

VÝROBA

Výrobní možnosti kovárny TRIANGOLO jsou dány používanými technologiemi. Z tohoto pohledu nabízíme zápustkové výkovky, rozválcované kruhy, kované hřídele a volné výkovky. Provádíme také tepelné zpracování oceli a hutního materiálu, obrábění a ultrazvukové zkoušky.