Výroba | Triangolo

Společnost TRIANGOLO spol. s r.o. je stabilní a kontinuálně se rozvíjející průmyslová kovárna se sídlem v Hulíně. Je zaměřena na zakázkovou výrobu a výrobu malých a středně velkých výrobních sérií výkovů. Disponuje bohatými zkušenostmi, referencemi a know-how, které jí umožňují ve svých výrobních provozech zpracovávat ocel nejrůznější jakostí s širokým uplatněním v mnoha průmyslových segmentech.

Výroba

Výrobní možnosti kovárny TRIANGOLO jsou dány používanými technologiemi. Z tohoto pohledu nabízíme zápustkové výkovky, rozválcované kruhy, kované hřídele a volné výkovky. Provádíme také tepelné zpracování oceli a hutního materiálu, obrábění a ultrazvukové zkoušky.

Výzkum a vývoj

V posledních letech se výzkum a vývoj společnosti zaměřil zejména na rozvoj technologie válcování tvarových kroužků. Výsledkem je skutečnost, že společnost je již certifikována jako schválený dodavatel tramvajových kol, vlakových obručí a náprav pro České dráhy a další společnosti působící nejen na českém, ale také na evropském trhu. V souvislosti s tímto byla v minulých letech zahájena sériová výroba tvarových obručí od průměru 400 mm do průměru 1200 mm.